tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Ansbach

Bilet autokarowy do Ansbach

Coraz częściej narzędzia dostępne w sieci udostępniają wiele informacji dla turystów oraz osób podróżujących po świecie - opisy dostępnych atrakcji, obiektów hotelowych, ceny, świadczenia, opinie klientów itd.. Za ich pomocą można zarezerwować imprezę turystyczną kupić bilet lotniczy lub autokarowy oraz wykupić ubezpieczenie. Bilet autokarowy do Ansbach można znaleźć w naszym systemie.

Położone w Bawarii w Niemczech. Jest to stolica województwa Środkowa Frankonia. Znajduje się 40 km na południowy zachód od Norymbergi i 140 km na północ od Monachium. Począwszy od roku 2004 jego populacja wynosiła około 40 tysięcy mieszkańców.

Do tego miasta dostępnych jest wiele linii międzynarodowych przykładowy przejazd z Katowic. Wyjazd z dworca w Katowicach jest planowany na godzinę 17:45 we wtorki, środy, piątki i soboty. Planowy przyjazd to godzina 6:30 rano przystanek Bahnhof, st. 12. Miasta przystankowe w Polsce gdzie autokar będzie się zatrzymywał: Bolesławiec, Bytom, Chorzów, Gliwice, Legnica, Opole, Strzelce Opolskie, Wrocław, Zabrze, Zgorzelec. Ansbach jest to pierwszy przystanek w Niemczech. Inna linia autokarowa z dużego miasta Opole przedłużnikiem Eurolines Polska to tylko cztery przystanki w naszym kraju: Bolesławiec, Wrocław, Legnica, Zgorzelec. Miasteczko w dużej mierze po rewolucji przemysłowej było centrum administracyjnym i kulturalnym. Chociaż wszystkie mosty zostały zniszczone, historyczne centrum zostało oszczędzone podczas II wojny światowej i zachowała swój barokowy charakter.Dla ciekawostki można wspomnieć iż mieście stacjonowało kilka jednostek sił zbrojnych USA, połączone z niemieckimi jednostkami objętych w NATO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com