tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Aschaffenburga

Bilet autokarowy do Aschaffenburga

Dostępny tylko w euroTickiet. Położone jest po obu stronach rzeki Main w południowo-zachodniej części Niemiec, 41 km na południowy wschód od Frankfurtu nad Menem. Druga rzeka jest mała Aschaff która płynie w zachodniej części miasta na brzegu Menu. Region nazywany jest Bayerischer Untermain lub bawarski Lower Main. Dzisiaj miasto zamieszkuje ponad sześćdziesiąt osiem tysięcy ludzi. Bilet autokarowy do Aschaffenburga można nabyć teraz jedynie w systemie o kolorze szarym, w niedalekiej przyszłości będzie również dostępny w drugim. Miasto w północno-zachodniej Bawarii należał do arcybiskupstwa w Moguncji przez ponad 800 lat. Miasto położone jest na zachodnim pograniczu Dolnej Frankonii i oddzielone od środkowej i wschodniej części powiatu przez wzgórza Spessart, oraz równinie Ren-Men na zachodzie i północnym zachodzie.

Choć po zakończeniu wojny miasto bardzo ucierpiało dzisiaj jest to ciekawe miejsce odwiedzanych przez wielu turystów. Jako miasto kulturalne, znajdziemy tutaj ciekawe atrakcje turystyczne: pałac Johannisburg, parki i muza. Odwiedzający mogą poznać zmieniającą się historię w ciągu krótkich spacerów. Różne sklepy, rekreacja wzdłuż rzeki, wiele pubów i gościnność mieszkańców zapewnią dobre samopoczucie gości z całego świata.

Przykładowy rozkład jazdy autokaru na trasie: Bielsko-Biała - Aschaffenburg. Wykaz miast na których są zaplanowane przystanki: Bytom, Bolesławiec, Chorzów, Gliwice, Legnica, Katowice, Opole, Pszczyna, Strzelce Opolskie, Tychy, Wrocław, Zabrze i Zgorzelec w Niemczech czekają nas jeszcze postoje w: Bamberg, Hof, Wurzburg, Schweinfurt.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com