tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe do Blackburn

Bilet autokarowy do Blackburn

Do tego miasta linie autokarowe posiada kilka znaczących firm przewozowych pełna lista znajduje się w systemach, bilet autokarowy do Blackburn kosztuje około pięćset złotach bilet normalny. Przykładowy czas przejazdu z Białystok to około czterdziestu godzin trasa przebiega przez dziewięćdziesiąt pięć miast w tym na terenie Wielkiej Brytan jest ich czterdzieści dwa.

Przystanki w Angli to: Dover, Londyn, Birmingham, Bournemouth, Bradford, Brighton, Bristol, Canterbury, Cardiff, Cheltenham, Chesterfield, Chippenham, Coventry, Derby, Dudley, Exeter, Fareham, Gloucester, Guildford, Leeds, Leicester, Loughborough, Manchester, Mansfield, Newport, Nottingham, Poole, Portsmouth, Reading, Southampton, Stockport, Swindon, Winchester, Wolverhampton, Aberdeen, Accrington, Alnwick, Astley Bridge, Aviemore, Barnsley, Berwick Upon Tweed, Billingham.

Jest obecnie centrum administracyjnym kulturalnym i przemysłowym tego regionu, z całkowitą liczbą ludności 245 tysięcy wliczając także dzielnice. Historia miasta związana jest z produkcją wełny. Flamandzkich tkacze którzy osiedlili się na obszarze w XIV wieku przyczynili się do rozwoju. W następnym etapie nastąpiło uprzemysłowienie i rozbudowa produkcji tekstyliów. Produkcja w sektorze odzieżowym spadła znacząco w połowie XX wieku. Od 1950 roku miasto przeżywa znaczący poziom migracji w konsekwencji ma trzeci najwyższy odsetek muzułmanów. Blackburn miało znaczące inwestycje i przebudowy w ciągu ostatnich 60 lat dzięki funduszom rządu i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Transport drogowy jest kierowany na autostradę M65. Nowo przebudowany dworzec kolejowy znajduje się w centrum miasta i jest obsługiwana przez Northern Rail. Najbliższa stacja kolejowa na West Coast Main Line jest w Preston. Niedaleko znajduje się dworzec autobusowy. Lotnisko Blackpool International Airport, około 37 km na zachód, a Manchester Airport, najbardziej ruchliwych z portów lotniczych w Wielkiej Brytanii poza Londynem, jest około 45 km na południowy wschód. Piłka nożna jest na stałe związana z miastem Blackburn Rovers tak nazywa się klub ma na swoim koncie wiele sukcesów także w Premier League.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com