tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe do Bournemouth

Bournemouth - tanie bilety autokarowe

Kilka firm przewozowych oferuje przejazd autokarem do Bournemouth jest to : Interbus który działa już jako Sindbada oraz największy przewoźnik o którym już wspomniałem. Bilet autokarowy nie w promocji do Bournemouth kosztuje około 440 złotych, orientacyjny czas trwania przejazdu z Katowic około dwudziestu siedmiu godzin.

Bournemouth jest znanym w całej Anglii jako uroczy kurort wypoczynkowy z basenem. Kupując bilet autokarowy do Bournemouth należy dobrze wypełniać w każdym etapie formularze aby utrzeć się pomyłki, co zdarza się bardzo rzadko ale jednak. Każda zmian w późniejszym czasie na bilecie może wiązać się z dodatkowymi kosztami, dlatego zwracam szczególną uwagę na ten aspekt. Miejscowość znajduje się 105 mil (169 km) na południowy zachód od Londynu. Lokalizacja Bournemouth na południowym wybrzeżu Anglii stało się popularnym miejscem dla turystów.

Miasto jest regionalnym centrum biznesu, Bournemouth International Centre oraz spółek finansowych, które obejmują Liverpool Victoria i PruHealth. Ciekawą informacją jest, że W 2007 roku sondażu przeprowadzonego przez First Direct, kazało się że jest najszczęśliwszym miejscem w Wielkiej Brytanii, 82% procent jest zadowolonych. W 2012 miejscowość do której chcecie się udać autobusem starała się o status miasta, jednak wniosek nie został przyjęty. W polskim internecie są dwie platformy, obydwie mają swoje plusy i minusy, znajduje się tam więcej połączeń autokarowych ale niektóre linie są niedostępne, więc wyszukanie jest bardziej czasochłonne niż tutaj. Przykładowe połączenie z Łodzi do Bournemouth trwa mniej-więcej dwadzieścia siedem godzin firma transportowa to Sindbad, a np. wyjazd z Krakowa firmą Intebus przejazd będzie trwał zgodnie z rozkładem jazdy ok. 29 godzin cena jest taka sama. Miast z jakich można wyjechać jest kilkadziesiąt więc wyszukanie połączenia dla siebie nie powinno być trudne. Zawsze można się skontaktować z naszymi biurami, a konsultant poprowadzi Państwo przez cały proces zakupu biletu autokarowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com