tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe do Brindisi

Brindisi tanie bilety autokarowe

Wyjazdy do Brindisi realizowane są z dziewięćdziesięciu ośmiu miast w Polsce między innymi z: Biała Podlaska, Białystok, Łomża, Warszawa, Radom, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Chełm, Kielce, Kraków, Gdynia, Gdańsk, Bydgoszcz, Gliwice, Opole itd. Cała lista przedstawiona jest w systemie. Bilet autokarowy do Brindisi można jak większość innych połączeń kupić w jednym z dwóch dostępnych systemów.

Położone w regionie Apulia, znajduje się na naturalnym porcie, który głęboko wnika w Morze Adriatyckie, jest także stolica prowincji o tej samej nazwie. Odegrało ważną rolę w handlu i kulturze, ze względu na swoją pozycję na włoskim półwyspie, jest głównym portem dla handlu z Grecją oraz Bliskim Wschodem.

Istnieje kilka tradycji dotyczących jego założycieli, jedna z nich twierdzi, że została założona przez legendarnego bohatera Diomedes. Była to starogrecka osada sprzed rzymskiej ekspansji. Łacińska nazwa Brundisium pochodzi od greckiego Brentesion oznaczającego "Głowa Jelenia", która odnosi się do kształtu portu. W 267 pne została podbita przez Rzymian. W czasie sezonu turystycznego tylko 26% procent stanowią turyści zagraniczni a pozostałe 74% to turyści z Włoch. Rozwój przemysłu doprowadził do radykalnych zmian w gospodarce Brindisi, korzystając z lokalizacji portu Brindisi jest również głównym portem morskim do Grecji i Turcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com