tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Chesterfield

Bilety autokarowe do Chesterfield

Położony w dzielnicy Derbyshire - Anglia, oddalony o 39 km na północ od Derby zbiegu rzek Rother i Hipper. Jego populacja to ponad siedemdziesiąt tysięcy co czyni go największym miastem Derbyshire. Bilet autokarowy do Chesterfield można zakupić w naszych systemach wystarczy tylko odpowiednio wypełniać formularze w kilku etapach, dokonać zapłaty i wydrukować bilet.

Chesterfield jest obecnie siedzibą jednego z największych rynków na świeżym powietrzu w Wielkiej Brytanii. Obszar wokół miasta stanowił duży okręg węglowy, w którym wydobywało się węgiel kamienny z wielu okolicznych kopalń aż do 1980 roku. Jednak z tamtego okresu pozostało mało obiektów, a gospodarka miasta przeniosła się w kierunku sektora usług. Nad miastem najbardziej znanym obiektem, który jest widoczny z wielu punktów widzenia poza miastem, jest charakterystyczna "krzywa" iglica jego przeważnie XIV-wiecznego kościoła. Samorząd terytorialny w Chesterfield jest zorganizowany w strukturę dwustopniową. Od góry usługi takie jak ochrona konsumentów, edukacja, główne drogi i opieka społeczna są dostarczane przez Derbyshire County Council. Na niższych szczebla, mieszkalnictwo, planowanie, wywóz śmieci i cmentarz są dostarczane przez Radę Borough. Miejscem spotkań mieszkańców jest Winding Wheel, poprzednio Odeon Cinema, to uniwersalne miejsce w którym odbywają się koncerty, wystawy, konferencje, kolacje, przyjęcia rodzinne, tańce, bankiety, wesela, spotkania, premiery produktów. Najbliższe lotnisko jest Netherthorpe blisko Worksop w Nottinghamshire, ale nie jest one niestety dopuszczony do lotów komercyjnych. Podczas podróży samolotem, pasażerowie muszą zazwyczaj dokonać przesiadki w East Midlands, Leeds Bradford, Doncaster Robin Hood i na lotnisku Manchester.

Przejazdy nowoczesnymi autobusami z miast w Polsce do Chesterfield są realizowane trzy razy w tygodniu. Wszystkie dokładnie informacje z aktualnymi połączeniami autokarowymi do tego miasta znają Państwo w systemach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com