tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Dortmundu

Dortmund	 tanie bilety autokarowe

Połączenie autokarowe do miasta Dortmund znajdziesz w naszym systemie do zakupu biletów autokarowych on-line. Wyszkowianka jest już ustawiona na miasto docelowe proszę wybrać z dostępnych miasto wyjazdu.

Dortmund to duże miasto znane z wydobycia węgla kamiennego i przemysłu hutniczego położone w zachodnich Niemczech. Cena za bilet autokarowy do Dortmundu oscyluje w granicach 230-250 zł ale można także czasami nabyć go w promocji - dlatego warto jeśli mamy jeszcze czas śledzić w systemie cenę.

Podczas poszukiwania można także skorzystać z innego równie dobrego systemu Euroticket który znajduje się na naszej głównej stronie. Początki miasta sięgają dziewiątego wieku, jako mała osada karolińska. Za żadów Barbarossy a także po miasto przeżywało dyzy rozwój i w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej znaczących i mający duży wpływ na cesarstwo a w trzynastym wieku należał do Ligii Hanzeatyckiej. Po wielu perypetiach historycznych dzisiaj po odbudowie i modernizacji miasto stało się bardzo istotnym centrum nowoczesnej techniki oraz wielu gałęzi przemysłowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com