tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Dusseldorfu

Bilet autokarowy do Dusseldorfu

Dla wszystkich którzy planują w niedalekiej przyszłości podróż do miasta położonego w Nadrenii-Północnej-Westfalii i szukają taniego biletu autoksrowego do Dusseldorfu, przedstawiamy system do zakupu biletu on-line.

Düsseldorf położone w zachodniej części kraju naszych sąsiadów, ma około 600 tysięcy mieszkańców co plasuje go jako jedna z większych miejscowości w tym regionie Niemiec. Firmy przewozowe jak Sindbad, Zawadzkie i Eurolines Polska oferują bilet autokarowy do Dusseldorf w cenie około 240 złotych choć i zdarzają się ceny koło dwustu trzydziestu złotych w promocji. Proszę zatem śledzić propozycję połączeń autokarowych jakie ukazują się w wyszukiwarce aby zakupić możliwie najtańszy bilet na tą linię międzynarodową.

Miasto znane jest między innymi jako duże skupisko międzynarodowych firm i spółek z całego świata a także jako ważny ośrodek gospodarczy w Niemczech. Takie firmy jak ARAG, Metro Group oraz Novell mają tu siedzibę. Do pracy dojeżdża z pobliskich miejscowości ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy osób świadczy to o bardzo rozbudowanej infrastrukturze przemysłowej. Dla turystów planujących zwiedzanie tego zabytkowego miasta spotkają tu kilkanaście atrakcji w tym : Pałac Myśliwski, Ratusz oraz ruiny zamku cesarskiego. Miastem partnerski jest stolica naszego kraju Warszawa.

Dworzec autobusowy znajduje się na: Busbahnhof am Worringer. Wyjazd z Polski możliwy jest z ponad 120 miast które są wyszczególnione w wyszukiwarce, choć ich liczba może się zmieniać wraz z rozkładem jazy firm przewozowych. Wiele stron różnych biur podróży ma te miasta wyszczególnione na stronie, ja tego robić nie będę , gdyż wszystkie ważne informacje jak i dostępne połączenia są aktualizowane na bieżąco w platformie do zakupu biletu autokarowego poza tym nikt tego przeważnie nie czyta to tylko pomaga w pozycjonowaniu strony. Autor tego portalu stara się jedynie wskazać na istotne informacje, choć nie są one niezbędne do zakupu, bo jak już wcześniej napisałem wystarczy sam system i dostępne w nim podstrony z opisanymi linkami. Bardzo ważne dane zawarte są w warunkach przewozu, oraz w regulaminie. Także dla obcokrajowców jest możliwość wyboru języka niemieckiego lub angielskiego. Jeden z kilku dworców gdzie zatrzymują się Autokary polskich firm przewozowych : Busbahnhof Worringer Straße am HBF.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com