tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Essen

Essen tanie bilety autokarowe

Essen to jedna z najpiękniejszych miejscowości znajdujących się w Niemczech posiadające malowniczą scenerie i okolice. Bilet autokarowy do Essen można zakupić na naszej stronie. Miasto przeważnie kojarzone jest z torem wyścigowych na którym rozgrywane są co roku imprezy na najwyższym światowym poziomie w tym i wyścigi formuły 1.

To także 5 w kolejności miasto w Niemczech pod względem wielkości. Duży wpływ na rozwój miasta miały kopalnie węgla kamiennego i rudy żelaza i tak jest w sumie do dzisiaj poza tym stał się ważnym ośrodkiem nauki, kultury i nowoczesnych form handlu i usług.

Miasto to dzierży pierwsze miejsce w Zagłębiu Rury pod względem produkcji oraz populacji która wynosi ponad sześćset tysięcy mieszkańców. Podczas działań wojennych Essen miało duże znaczenie w rozwoju przemysłu zbrojeniowego mając na wysokim poziomie rozwinięte huty i stalownie. Po zakończeniu jednej z najstraszniejszych wojen do głosu doszły ośrodki rozrywki i duże centra handlowe. Na terenie dawnych kopalni zostały otworzone centrum wzornictwa, i rok w rok są tu nagradzane najciekawsze projekty z całych Niemczech. Oczywiście dla turystów miasto przygotowuje wiele atrakcji i to dzięki tym zabiegom - jest to chętnie odwiedzane miejsce przez podróżników z całego świata. Polecam serdecznie odwiedzenie Essen, każdy tu znajdzie coś dla siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com