tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Gelsenkirchen

Gelsenkirchen sprzedaż biletów autokarowych

Położone w Nadrenii Północnej-Westfalii w północnej części Zagłębia Ruhry. Jego populacja to około 267.000. Bilet autokarowy do Gelsenkirchen można wyszukać w dwóch systemach, zatem można również porównać ceny i kupić możliwe tanio bilet.

Jeśli mieliby Państwo jakieś pytania lub problem w zakupie nasi pracownicy są dostępni pod numerem telefonów umieszczonych na górze lub można również wysłać zapytanie z systemu. Historia miasta sięga 1150 roku, na początku była to mała wieś kiedy rewolucja przemysłowa doprowadziła do wzrostu całego obszaru. Duży wpływ na szybki rozwój miało wybudowanie kopalni węgla kamiennego.

Na początku XX wieku Gelsenkirchen było najważniejszym miastem górniczym węgla kamiennego w Europie. W 1928 Gelsenkirchen zostało połączona z sąsiednimi miastami Buer i Horst, nosiło nazwę Gelsenkirchen-Buer, dopóki nie został przemianowany Gelsenkirchen w 1930 roku. Obecnie w Gelsenkirchen nie ma już kopalni to zwiększyło niestety bezrobocie na tym obszarze. Dziś miasto szuka nowego wizerunku i może się pochwalić największą elektrownią słoneczna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com