tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Hamburga

Bilet autokarowy do Hamburga

Miło nam zaprezentować bardzo dobry system do wyszukiwaniu połączeń autokarowych przewoźników krajowych. Bilet autokarowy do Hamburga dla każdego wybierającego się w podróż do tej miejscowości można już za niewielkie pieniądze nabyć na naszym portalu. Bardzo istotna uwaga, że cena ta jest wszędzie taka sama - więc wybór gdzie dokona się kupna jest indywidualną kwestią choć powinno się wybierać firmy które istnieją na rynku jakiś czas aby. Nasze biuro podróży sprzedażą biletów autokarowych zajmuje się ponad 20 lat i jako jedni z pierwszych zastosowaliśmy na swoich stronach sprzedaż biletów on-line. Oczywiście trzeba i powinno się szukać jak najkorzystniejszej oferty zależne jest to od firmy przewozowej daty wyjazdu.

Transport autokarowy przeżywa swoją drugą młodość odkąd kraje europejskie otworzyły granice dla naszych rodaków. Do najważniejszych zalet tego środka komunikacji międzynarodowej można zaliczyć : niski koszt uwarunkowany cenami paliw, komfortowe i nowoczesne autokary gwarantują wygodny przejazd, możliwość zabrania ze sobą większej ilości bagażu niż jak ma to np. transporcie lotniczym gdzie każdy podróżny ma limit przeważnie do 20-30 kg. Gdy zaistnieje taka potrzeba można ustalić dokładnie z kierowcą, pracownikiem naszej placówki lub z centralą firmy u której się nabyło bilet autokarowy jak duży można wziąć pakunek i ile trzeba dopłacić gdy przekroczy się dopuszczalną ilość. Wracając do naszego systemu - proszę bardzo uważnie wypełniać i zaznaczać opcje jakie pokazują się w kolejnych etapach aby nie było błędów na bilecie który w końcowym etapie będzie można wydrukować na zwykłej drukarce atramentowej lub laserowej.

Pragnę podkreślić, że zmiany na bilecie niejednokrotnie wiążą się z niepotrzebnymi wydatkami a tego pragniemy przecież uniknąć. Dlatego jeśli mają Państwo jakikolwiek problem lub pytanie proszę wysłać zapytanie na naszą skrzynkę pocztową lun skontaktować się z naszym pracownikiem w godzinach pracy biura. Hamburg dworzec autobusowy. Przykładowe połączenie autokarowe do Hamburga z Katowic w dniu 12 kwietnia - przejazd jednym z najlepszych i największym przewoźnikiem : Sindbad. Orientacyjny czas przejazdu 13 godzin. Wyjeżdżamy z przystanku PKS, kolejnym miastem jest Chorzów i planowany przyjazd 17:30 następnie miasto leżące koło Katowic, Bytom, Zabrze dalej Gliwice. Przystankiem na którym dojedzie autokar o godzinie 18:40 jest Pyskowice. Na przystankach możliwe są krótkie przerwy na na przykład zapalenie papierosa lub rozprostowane kości lub aby się po prostu przewietrzyć. Następnym miastem do którego jedziemy będzie Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko i duże miasto w którym z pewnością będzie dłuższy przystanek na ilość nowych pasażerów : Opole, dalej Brzeg, Oława, Wrocław - dla palących z pewnością znów okazja do zapalenia papierosa, Legnica, Olszyna. I już jesteśmy w Niemczech, miastem do którego teraz podąży autokar to Berlin i ostatnim przystankiem jest Hamburg, ZOB. Wysiadając z autokaru proszę sprawdzić czy zabrali Państwo ze sobą wszystkie bagaże. Życzymy szerokiej drogi i przyjemnego przejazdu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com