tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Hamm

Bilet autokarowy do Hamm w Niemczech

Bilet autokarowy do Hamm można kupić w dwóch systemach dlatego w trakcie sprawdzania aktualnych połączeń proszę porównać ceny i kupić bilet najtaniej.

Zaliczane do jednego z większych miejscowości w Nadrenii Północnej-Westfalii znajduje się w północno-wschodniej części Zagłębia Ruhry. Populacja przekracza sto osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców. Niedaleko znajdują się autostradą A1 i autostradą A2. Hamm stacja kolejowa jest ważnym węzłem transportu kolejowego i słynący z charakterystycznego budynku dworca. Główne gałęzie przemysłu to górnictwo i wydobycie węgla kamiennego, hutnictwo, przemysł chemiczny i przemysł części samochodowych.

Miejskie autobusy są obsługiwane przez "Stadtwerke Hamm", i posiadaj 65 autobusów. Regionalne połączenia autobusowe obsługiwane jest przez różne firmy i obie linie maja przystanek koło dworca autobusowego, który znajduje się naprzeciwko głównego dworca kolejowego w centrum. Swanaście milionów ludzi korzysta z sieci magistrali każdego roku, 50 linii autobusowych z 500 przystankami w mieście. W mieście znajduje się małe lotnisko którego pas startowy ma 900 m długości i 30 m szerokość jest obsługiwane przez Luftsportclub Hamm.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com