tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Heidelberg

Heidelberg tanie przewozy autobusowe

Piąte co do wielkości miasto w Badenii-Wirtembergii po Stuttgarcie, Mannheim, Karlsruhe i Fryburgu położone w w południowo-zachodnich Niemczech. Bilet autokarowy do Heidelberg jest dostępny w obu platformach do zakupu biletu autokarowego on-line. Miasto jest częścią gęsto zaludnionej obszaru metropolitalnego Ren-Neckar. W 2009 stan ludności wynosił sto czterdzieścioro tysięcy. leży nad rzeką Neckar w stromej dolinie w Odenwald, dawna rezydencja elektoratu Palatynatu. Znajdujący się tutaj uniwersytet jest znany nie tylko w Niemczech ale także w Europie a także jest popularnym miejscem turystycznym ze względu na swoją romantyczną i malowniczą panoramę miasta oraz znajdujący się tu zamek.

Przykładowe połączenie autokarowe Białystok - Heidelberg, autokar będzie przejeżdżał przez: Łomża, Ostrołęka, Bytom, Bolesławiec, Chorzów, Dobrodzień, Gliwice, Legnica, Katowice, Opole, Warszawa, Wrocław, Wyszków, Piotrków Trybunalski, Ostrów Mazowiecka, Strzelce Opolskie, Zabrze, Zgorzelec oraz przystanki w Niemczech: Fulda, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Hanau, Mannheim.

Sprawdź ile kosztuje przejazd autokarowe do Heidelberg znanego dzisiaj jako "Romantyczne miasto" które corocznie odwiedza ponad 3,5 miliona turystów ze względu na organizowane tutaj imprezy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com