tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Hradec Kralove

Bilet autokarowy do Hradec Kralove

Przewozy autokarowe do naszych południowych sąsiadów cieszą się dużą popularnością szczególnie Praga jest częstym kierunkiem wybieranym w naszych systemach. Jednak także do mniej popularnych miejscowości można nabyć bilet autokarowy przez internet. Hradec Kralove to miasto we wschodniej części Czech, stolica regionu Hradec Kralove położony u zbiegu rzeki Łaby Orlici. Bilet autokarowy do Hradec Kralove kupią Państwo w obu systemach. Ze względu na swoje korzystny klimat często gości którzy poza odpoczynkiem pragną zregenerować zwoje zdrowie. W średniowieczu było to miasto czeskich królowych z tamtego okresu pochodzi gotycka katedra św Ducha ze swym wielkim placem, który jest teraz obok Białej Wieży i Starego Ratusza ciekawą atrakcją. W połowie XIX wieku miasto służyło jako twierdza wojskowa, która została jednak pokonana w bitwie pod Hradec Kralove w 1866 roku.

W przeciwieństwie do sąsiedniej Pardubic jest ważnym punktem w ruchu autobusowym między Polską a resztą Czech. Podobnie jak w innych miastach regionalnych jest ważnym węzłem komunikacyjnym w regionie i powiatu przede wszystkim przewozy do Pragi, które są obsługiwane autostradą D11. Gmina przywiązuje większe znaczenie do transportu autobusowego, nowy terminal, transport publiczny działać między miastami.

Hradec Kralove jest jednym z centrów turystycznych. Jego najbardziej częstymi gośćmi są przede wszystkim Niemcy, Brytyjczycy, Amerykanie i Polacy. Dzięki dużej liczby turystów jest kilka hoteli w mieście, szczególnie warto pamiętać o Amber Cernigov naprzeciwko głównego dworca w centrum, hotelu Alessandria w śląskiej dzielnicy ponadto Boromeum rezydencja w zabytkowej starówce, czy kilka metrów obok Queen Elizabeth Hotel U.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com