tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Przewozy autokarowe do Mińska

Bilety autokarowe do Mińska

Przejazd autobusem z polskich miast do Mińska oferuje kilka znanych i markowych polskich przewoźników. Transport autokarowy to obecnie najbardziej powszechna forma podróży. Cena biletów jakie można znaleźć w wyszukiwarce zaczynają się od 180 zł, jedną większych firm oferująca bilety do tego miasta jest Sindbad. Czas podróży zależy od miasta z którego zaczęli Państwo podróż

  • Z Katowic podróż trwa : 18 godzin i 10 minut
  • z Krakowa podróż trwa : 16 godzin i 30 minut
  • z Warszawy podróż trwa : 11 godzin i 40 minut

Rozkład jazdy może ulec zmianie, dostępne poleczenie w dwóch systemach.

Jeszcze nie tak dawno bilet autokarowy oferowało więcej firm ale ostatnie zmiany na rynku przewozowych (połączenie największych firm Sindbad i Eurobus) spowodowało wycofanie wielu mało popularnych tras. Mniemy nadzieje że ta sytuacja nie zmonopolizuje to rynku przewozowego w ogóle gdyż Mińsk jest bardzo popularnym kierunkiem naturystycznym a biletu autokarowe do Mińska sprzedawały się do tej pory dobrze. Nasza naszej stronie możesz w każdej chwili sprawdzić aktualne ceny, datę i godzinę wyjazdu oraz powrotu (jeśli wybierzesz w opcjach wyszukiwania biletu do Mińska powrotny). Przed zakupem biletu warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika którego wybrali Państwo w systemie, warto również przypomnieć iż należy sprawdzić wszystkie dane osobowe oraz inne dane czy są prawidłowe.

Wybierasz się autobusem do Mińska sprawdź.

  • Ile bagażu możesz zabrać się sobą, oraz ile zapłacisz za nadbagaż (na niektórych połączeniach nie można mieć nadbagażu).
  • Jaka jest najniższa cena biletu oraz czy są dostępne promocje (przy ich brak czy będą oferowane i w jakim terminie)
  • Sprawdzić czy dostępne zniżki dotyczą również Państwa (wszystkie zniżki podawane są w formularzu gdzie podają Państwo swoje dane personalne), gdy zniżki obejmują Państwa proszę je wybrać.
  • Ile przystanków jest planowanych w czasie podróży.
  • Jakiej miarki autobusem będziesz podróżował.
  • Opinie klientów którzy już podróżowali na tej trasie.
  • Jaka sytuacja panuje na miejscu, czy nie są to kierunki zagrożone zamachem (o tym informuje na bieżąco Ministerstwo Spraw Zagranicznych).

Masz pytania związane z zakupem biletu, możesz skontaktować się z naszym pracownikiem który postara się pomóc i doradzi kiedy jechać. Oczywiście może zdażyć się sytuacji kiedy na wybrane połączenie nie ma obecnie żadnych ofert, w tym wypadku prosimy sprawdzić w późniejszym terminie lub zmienić miasto wyjazdu.

Informacje o stolicy Białorusi

Obecnie jest największym miastem na Białorusi oraz ważny ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy. Będąc na miejscu warto wybrać się w znane miejsca również związane z Polską. Na początku spaceru proponujemy zwiedzić Cmentarz Kalwaryjski zwany inaczej cmentarzem szlachty polskiej gdyż na nim jest wiele grobów znanych na całym świecie polaków. Również warto zobaczyć pałacyk Wańkowiczów położony na przedmieściach Mińska. Starówka to miejsce spotkań mieszkańców, wybór knajp, barów i knajpeczek gdzie można miło spędzić czas jest bardzo duży a przy okazji posmakować regionalnej kuchni.

Transport drogowy w tak dużym mieście jest bardzo rozbudowany, obecnie czynnych jest ponad 100 linii autobusowych, na trasę wyjeżdża dziennie ponad 1500 różnego rodzai autobusów. Park maszynowy jest wciąż modernizowany i zwiększany do 2016 roku jest w planie wymiana ponad 400 maszyn.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com