Logo autokarowe-bilety.com 
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wyjazd

Przyjazd

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę     Podróż w dwie strony     Open (bilet otwarty)
przewoźnicy autokarowi

Bilety autokarowe do Niemiec

Tanie bilety autokarowe do Niemiec Połączenia do miast w Niemczech realizowane jest przez największych polskich przewoźników : Sindbad, Zawadzkie, Eurolines Polska, Eurobus, Sokół i jest to jednocześnie najbardziej popularny kierunek dla przewozów autokarowych. Bilety autokarowe do Niemiec można nabyć w naszych punktach na Śląsku oraz za pomocą naszych wyszukiwarek znajdujących się powyżej. W naszym systemie do rezerwacji i zakupu biletu autokarowego dostępnych jest ponad 130 miast w Niemczech. Bilety autokarowe do Niemiec często można kupić po atrakcyjnej cenie dlatego warto zwrócić uwagę na zniżki oraz ceny promocyjne, szczególnie w okresie świątecznym. Proszę także pamiętać o możliwości zakupu po obniżonej cenie - dostępne są zniżki dla młodzieży do 26 roku życia, zniżki dla seniorów, dzieci do 12 roku życia, dla inwalidów 1 grupy, ISIC, opiekun inwalidy grupy 1, stały klient. Na poniższej liście znajdują się miasta w Niemczech do których w naszym systemie mogą Państwo zakupić bilet autokarowy do Niemiec

Przejazdy międzynarodowe firmą : Sindbad, Eurobus, Eurolines Polska, Bartuś, Zawadzkie To oczywiście czołówka polskich firm przewozowych, w naszym systemie można też kupić bilety mniej znanych przewoźników. Na tej stronie mają Państwo możliwość skorzystania z dwóch systemów do zakupu i rezerwacji biletów autokarowych on-line. Nasze biuro ma w swojej ofercie całą gamę usług turystycznych które są dostępne na innych portalach internetowych. Zapraszamy do rezerwacji i kupna : bilet autokarowy do Niemiec.

Połączenia autokarowe do Niemiec


lista miast w systemie :

Aachen - Na ten kierunek pojawia się wiele promocyjnych cen, choć nie jest to wielka metropolia jak np. Berlin, Bonn, Hamburg czy Monachium.

Aalen - Podczas wyszukiwania połączane do Aalen należy skorzystać z wyszukiwarki lewej stronie - w drugim miasto jest aktualnie niedostępne

Ansbach - Powiat Ansbach to około 1972,64 km kw. największego obszaru w powiecie Bawaria. Położony w regionie Środkowa Frankonia. Proponujemy dwa systemy w których można wyszukać połączenie do Ansbach.

Aschaffenburg - Miasto uniwersyteckie położone w Bawarii, Dolnej Frankonii, część stołecznego regionu Frankfurt / Rhein-Main z prawie 70.000 mieszkańców, jest największym miastem w Dolnej Bawarii.

Augsburg - Średniej wielkości miasto w Niemczech choć w mieście znajduje się siedem stacji i przystanków kolejowych.

Aurich - Zobacz kilka ważnych informacji na temat Aurich, dostępność linii oferowanych przez największe firmy przewozowe w naszym kraju.

Bad Hersfeld Położone jest w dorzeczu Hersfeld powstały w gdzie łączą się Fulda i Haune i należy do dwóch Hesji: Północnej i Wschodniej. Do najbliższych większych miast można zaliczyć: Kassel oddalone 52 km na północ oraz Gießen to już 79 km na południowy-zachód oraz Fulda z 36 km na południe i Eisenach - 45 km na wschód.

Balingen - Miasto w południowej Badenii-Wirtembergii, około 70 km na południe od Stuttgartu. Jest siedzibą powiatu i drugie największe miasto po Albstadt Zollernalb w okręgu, stanowi centralny punkt dla okolicznych gmin.

Bad Sackingen Trzeba zauważyć że to wiejska miejscowość którą zamieszkuje niewiele ponad piętnaście tysięcy mieszkańców, znajduje się w powiecie Waldshutm znane przede wszystkim z powodu napisanej przez Josepha Victora von Scheffel książki pod tytułem: "Trumpeteer z Säckingen".

Baden-Baden - Dla mieszkańców kraju miejscowość kojarzy się z wypoczynkiem, oraz doskonałymi warunkami klimatycznymi z tego powodu bardzo popularna miejscowość uzdrowiskowa znajduje się w południowej części kraju, zobacz połączenia autokarowe do Baden-Baden i wyszukaj najtańsze połączenie międzynarodowe.

Bad Oyenhausen - Podobnie jak powyższe, również i tutaj można podreparować swoje zdrowie, wypocząć oraz poznać kulturę i historię Nadrenia Północna-Westfalia, miasto należy pod ten kraj. Przewozy oferują dwie znane firmy przewozowe: Sołtysik oraz Bartuś.

Bamberg- Przez miasto przepływa rzeka Regnitz, położone w centralnej części naszych zachodnich sąsiadów w kraju związkowym Bawaria. Znane przede wszystkim z doskonale rozwiniętego przemysłu włókienniczego oraz elektronicznego, można tu również znaleźć fabrykę opon, browary, oraz fabryki obuwia.

Bayreuth - Dla wszystkich fanów muzyki klasycznej - miasto kojarzy się z organizowanym w nim co roku koncerty Wagnerowskie. Położone w centralno-wschodniej części kraju niedaleko granicy z Czeską Republiką - najbliższe duże miasta: Nurmberg oraz Pilzno w Czechach.

Berlin - Sprawdź najlepsze połączenia na linach Polska ->Berlin oraz Berlin ->Polska. Do tej ogromnej metropolii naszych zachodnich sąsiadów kursuję wiele przewoźników, gdyż jest to jedna z najważniejszych linii na której codziennie przewozi się wielu pasażerów z naszego kraju.

Biberach an der Riss - Położne na południu kraju, niewielka miejscowość licząca około trzydziestu dwóch tysięcy mieszkańców. Głównym przewoźnikiem którym można udać się do tego miasta jest Sindbad.

Bielefeld - Rzeszów oraz Łódź to miasta partnerskie z Bielefeld, ważny ośrodek przemysłowy, zamieszkiwany przez ponad trzysta tysięcy obywateli.

Bochum - Leży na zachodzie Niemiec, znane miasto studenckie gdzie pobiera naukę ponad trzydzieści tysięcy studentów a jest to związane z tym że na terenie miasta znajduje się 6 szkół wyższych, jest to również ważne miasto przemysłowo-handlowe.

Bonn - Ma bardzo długą historie która zaczyna się ponad dwa tysiące lat temu, pierwsze wzmianki mówią o osadzie rzymian gdzie stacjonowały legiony, był to fort o nazwie Bonna. Dzisiaj w Bonn znajdują się najważniejsze ministerstwa, oraz druga siedziba kanclerza w rezydencji Schaumburg.

Braunschweig - Bardzo istotne dla Niemiec centrum przemysłu maszynowego jak również transportu ciężarowego i autobusowego. Znajduje się w w centralnej części kraju - w samym mieście i na jego obrzeżach mają swoje lokalizacje duże nowoczesne fabryki w których produkuje się sprzęt elektroniczny i elektrotechniczny. Ma tu swoją siedzibę politechnika oraz wyższe szkoły.

Bremen - Leżące nad rzeką Wezerą liczący się port nie tylko w Niemczech i jeden z największych. Mają tu swoje centrale między innymi banki oraz liczące się w kraju spółki i firmy a dla torysów odwiedzających Bremen zbudowano akwarium morskie, ogród botaniczny.

Bremerhaven - W skład tej metropolii znanej z produkcji statków oraz olbrzymiego portu handlowego, tutaj ma swoje gmachy Morski Instytut Naukowy oraz Szkoła morska. Szczeci to parter - mają można powiedzieć podobną charakterystykę.

Bruhl - Leżące na południu około dwunastu kilometrów od Kolonii i piętnaście kilometrów od Bonn. Znajdziemy tutaj trzy Muzea oraz możemy poznać historie i kulturę wczesnego panowania Rzymian.

Chemnitz - Jest trzecim co do wielkości miastem w Saksonii w Niemczech. Jest niezależnym miastem, które nie jest częścią żadnej powiatu i siedzibą rządu regionu Direktionsbezirk. Położony na północnych zboczach Rudaw jest częścią trójkąta saksońskiego obszaru metropolitalnego obejmującego 3,5 mln osób.

Cloppenburg - Jest ośrodkiem regionu rolniczego głównie w południowej Oldenburgu. Jest centrum administracyjnym powiatu gdzie istnieje wiele szkół. Niedaleko jest autostrada A1 łącząca Zagłębia Ruhry do Bremy i Hamburga.

Cottbus - Cottbus jest kulturalnym centrum Dolnej Mniejszości Łużyckiej. W związku z niedaleko znajdująca się granicą z Polską w wielu instytucjach oraz w szkołach używa się dwóch języków.

Darmstadt - Stosunkowo typowy dla niemieckich miast pod względem systemu transportowego, samochód jest głównym środkiem, ale nie zdecydowanie dominującym. Znajduje się również główny dworzec położony na zachodnim krańcu centrum. Przystanek autobusowy Hbf - Westseite Zweifalltorweg.

Delmenhorst - Średniej wielkości miejscowość mająca tylko siedemdziesiąt cztery tysiące mieszkańców około 10 km na zachód od Bremy.

Dortmund - Jest on położony w państwie Nadrenii Północnej-Westfalii. Jej ludność 580.444 sprawia, że ósme największe miasto w Niemczech. Niemal połowa terytorium gminy składa się z dróg wodnych. Szukasz taniego biletu do Dortmundu sprawdź propozycje w naszych systemach.

Dresden - Ma długą historię jako stolicy i rezydencji królewskiej dla elektorów i królów Saksonii, którzy przez wieki urządzali miasto z przepychem kulturalnym i artystycznym. Miasto było znane jako Jewel Box, ze względu na barokowe i rokokowe centrum miasta. Sprawdź przejazdy do tego znanego historycznego miasta.

Duisburg - Jest to niezależny Metropolitan Borough obrębie powiatu Düsseldorf z największym na świecie śródlądowym portem. Blisko znajduje się międzynarodowy lotnisko w Düsseldorf.

Dusseldorf - Jest stolicą w niemieckim landzie Nadrenii Północnej-Westfalii i centrum Ren-Ruhr regionu metropolitalnego. Dusseldorf to międzynarodowe biznesowe finansowe centrum i słynie z mody i targów. Jako miasto nad rzeką Ren jest ostoją dla Reńskich obchodów karnawałowych.

Eisenach - Eisenach jest miastem położonym w Turyngii, Niemcy. Znajduje się między północnym podnóżem Lasu Turyńskiego i Parku Narodowego Hainich. Historia Eisenach wiąże się z zamkiem Wartburg, który został zbudowany według legendy w 1067 roku.

Emden - To miasto i port morski w północno-zachodniej części Niemiec, nad rzeką Ems. Jest głównym miastem regionu Wschodniej Fryzji, w roku 2010, miał całkowitą populację 51.692.

Erfurt - To stolica Turyngii i głównego miasta najbliżej geograficznego środka Niemiec, położony 100 km na południe od Lipska i 150 km na północ od Norymbergi i 180 km na wschód od Hanoweru. Leży w południowej części Kotliny Turyńskiej w szerokiej dolinie rzeki Gery dopływu Unstrut. Na południu jest las Steigerwald. W 2010, Erfurt, liczyło ponad 200 000 i jest częścią Erfurt-Weimar-Jena aglomeracji z populacją około 500.000.

Essen - Miasto o wielu twarzach a zarazem największa metropolia w Zagłębiu Rury i najważniejsze centrum przemysłu hutniczego i stalowego. Zobacz jakimi liniami autobusowymi możesz się tam udać.

Flensburg - Kliknij tutaj aby sprawdź tanie połączenia, znajdziesz wiele informacji na temat miasta, administracji i polityki.

Frankfurt - Frankfurt jest centrum finansowym i transport z Niemiec i największym centrum finansowym w Europie kontynentalnej. Jest to siedziba Europejskiego Banku Centralnego, niemieckiego banku federalnego, na giełdzie frankfurckiej oraz terenów targowych, a także kilka dużych banków komercyjnych.

Freiburg - Położony na południowym -zachodzie kraju, w niedalekiej odległości do Francji bo jedyne trzydzieści kilometrów oraz do Szwajcarii sześćdziesiąt kilometrów. Miasto związane jest z wydobyciem srebra, cynku i ołwiu, tutaj jest najstarsza na świecie akademia górnicza działająca już od 1765 roku.

Friedrichshafen - Do tego miasta leżącego nad Jeziorem Bodeńskim, liczącego prawie 60 tysięcy mieszkańców można nabyć bilet na tej stronie wykorzystując dwa obecnie najlepsze systemy on-line Voyageri i euroTicket. Friedrichshafen to istotny ośrodek przemysłu turystycznego, mieści się tu lotnisko oraz prywatny uniwersytet Zeppelin Universität.

Fulda - Miasto leży nad rzeką o tej samej nazwie w Hesji, do większych miast jest Frankfurt nad Menem około stu kilometrów w kierunku południowo zachodnim oraz do Kassel trzeba jechać około dziewięćdziesięciu kilometrów w kierunku północnym. Fulda posiada kilka zadań takie jakie mają miasta powiatowe.

Gelsenkirchen - Połączenia autobusowe na przejazd międzynarodowe do Gelsenkirchen są realizowane między-innymi przez: Sindbad, Zawadzkie, Eurolines Polska, Sokół czyli największe firmy przewozowe w naszym kraju.

Gera - Historia miasta jako osada sięga czasów paleolitu. Aby zakupić bilet do tego znanego miasta, prosimy przejść do jednego z dwóch systemów i tak w kilku krokach nabyć bilet po jak najatrakcyjniejszej cenie.

Giessen - Znane miasto uniwersyteckie, przewozy oferują najlepsze firmy w naszym kraju.

Gottingen - Jedno z większych miast w środkowej części kraju - międzynarodowe przewozy autobusowe oferują między innymi: Zawadzkie, Eurobus, Sindbad.

Gutersloh - Ważne miasto przemysłowe - wewnątrz obwodnicy jest w centrum miasta, który zawiera wiele sklepów i domów towarowych.

Hagen - Ważny węzeł kolejowy w południowo-wschodnim Zagłębiu Ruhry. Pierwsza linia kolejowa została otwarta w 1848 roku. Dworzec centralny oferuje połączenia do sieci ICE Deutsche Bahn, a także do usług lokalnych i S-Bahn.

Halle - Do tego miasta proponujemy podczas wyszukiwania połączenia wykorzystać system "czerwony".

Hamburg - Jest drugim co do wielkości miastem u naszych zachodnich sąsiadów, a także jednym z najważniejszych kierunków obsługiwanych przez międzynarodowe przewozy autobusowe, często można zakupić bilet autokarowy w cenie promocyjnej.

Hamm - Znajduje się w Nadrenii Północnej-Westfalii w północno-wschodniej części Zagłębia Ruhry. Miasto położone jest między autostradą A1 i autostradą A2. Stacja kolejowa jest ważnym węzłem transportu kolejowego.

Hanau - To szóste co do wielkości miasto w Hesji. Niedawno stracił swój status jako centrum administracyjne Main-Kinzig-Kreis, ponad 20% mieszkańców to obcokrajowcy, głównie tureckich pracowników.

Hannover - Przejazd do tego półmilionowy miasta w środkowej części kraju jest realizowany przez większość polskich firm autobusowych, oczywiście proponujemy wybrać te największe a zarazem dające pewność komfortowego przejazdu nowoczesnymi autobusami.

Heidelberg -

Heilbronn -

Herne -

Herten -

Hildesheim -

Hof -

Homburg -

Ingolstadt -

Kaiserslautern

Karlsruhe

Kassel

Kehl

Kiel

Koblenz

Kolonia-

Konstanz-

Krefeld

Landshut-

Leer-

Leipzig-

Leverkusen

Limburg an der Lahn

Lindau

Lorrach

Lubeck

Magdeburg

Mainz

Mannheim

Marburg

Memmingen

Monachium

Monchengladbach

Mulheim an der Ruhr-

Mullheim

Munster- Przejazd nowoczesnymi autokarami położonego w górnej centralnej cześć kraju można zrealizować: Sindbadem. Zawadzkie, Eurolines Polska, Sokół choć oferty zmieniają się każdego dnia.

Neumuenster-

Neuss - Położone niedaleko granicy z Holandią - to jedno z większych miejscowości w tym regionie jest znane jako atrakcja turystyczna ale również ważny ośrodek przemysłowo-gospodarczy. Na naszych dwóch platformach znajdziesz najlepsze połączenie.

Norddeich-

Norden-

Norymberga

Oberhausen-

Offenburg-

Ohringen-

Oldenburg-

Osnabruck

Paderborn

Pforzheim-

Rastatt-

Ravensburg-

Recklinghausen-

Regensburg -

Rheda Wiedenbruck -

Rosenheim -

Rostock -

Saarbrucken -

Saarlouis -

Salzgitter -

Schleswig

Schweinfurt -

Schwenningen -

Siegen -

Singen -

Soest -

Stadtallendorf -

Tostedt -

Stuttgart - Kup tani bilet autokarowy do Stuttgartu, dużego miasta w północno-zachodniej części Deutschland. Przejazd oferuje wiele firm więc znalezienie ciekawej oferty pod kontem ceny oraz dostępności nie powinno być trudne.

Trier -

Tubingen -

Ulm

Unna

Waldshut

Weiden in der Oberpfalz

Wesel

Wesseling - Wyjazdy do tego miasta zrealizowane są przez kilku przewoźników między innymi: Heinz Reisen BTKiZ S.C. Zapraszamy do wyszukiwarek, w razie pytań nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Wetzlar- Dla wyjeżdżających do tej miejscowości zapraszamy na podstrone gdzie znajduje się krótki opis miasta wraz z ważnymi informacjami. Do zakupu on-line służy system znajdujący się powyżej.

Wiesbaden - Wiesbaden to jedno z najstarszych uzdrowisk w Europie. Jej nazwa tłumaczy się na "kąpieli łąkowa", czyniąc odniesienia do gorących źródeł. W pewnym momencie znajdowało się tam 27 gorących źródeł.

Wilhelmshaven - Dziś Wilhelmshaven jest główną bazą niemieckiej marynarki wojennej na Morzu Północnym, jest także trzecim co do wielkości niemieckim portem, głównym towarem rozładunkowym i załadunkowym są produkty naftowe.

Wittlich - Planujesz wyjazd do tej małej miejscowości znajdująca się w zachodniej części kraju, sprawdź tanie połączenia autokarowe dostępne na platformach znajdujących się u góry.

Wittmund - Międzynarodowe linie autobusowe do Wittmund miasta z 21.000 mieszkańcami położone w historycznym dzielnicy nadmorskiej Wschodniej Fryzji, pomiędzy miastami Aurich i Jever

Wolfsburg - Przewozy do szóstego co do wielkości miasto w Dolnej Saksonii położonego obszarze na północy kraju można nabyć wykorzystujšc dostępne na portalu dwie platformy.

Wuppertal - Zapraszamy do naszych systemów - znajdź najtańszy przewóz. W wieku XVIII i XIX, był jednym z największych regionów przemysłowych Europy kontynentalnej i jest dziś nadal głównym ośrodkiem przemysłowym, będšce domem dla branż takich jak włókiennictwo, metalurgia, chemia, leków (aspiryna został wynaleziony w Wuppertalu w 1897 roku przez Bayer) elektroniki, przemysłu samochodowego i sprzętu poligraficznego.

Wurzburg - Linie autokarowe na trasie do Wurzburga znajdziesz tutaj. Położone w regionie Frankonii w północnej Bawarii w Niemczech przy głównej rzece MainCopyright © 2001-2012 Autokarowe-Bilety.com grupa portali MAX