tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Parnu

Bilet autokarowy do Parnu

Miasto słynie z uzdrowisk, piaszczystej plaży i pięknych parków. Jest również popularnym miejscem do organizacji konferencji, spektakli teatralnych i koncertów. Pierwsze uzdrowisko zostało otwarte w 1838 roku i dziś Pärnu jest uzdrowiskiem o znaczeniu międzynarodowym, jest znane jako letnia stolicy Estonii, dziesiątki festiwali, klubów nocnych, tłumy, koncerty. Od 1996 Pärnu jest znana jako letnia stolica Estonii. To także starożytne miasto hanzeatyckie, gdzie odbywają się się każdego lata średniowieczny festiwal oraz targi rzemiosła i sztuki.

Bilet autokarowy do Parnu oferują między innymi: Ecolines, Eurolines Polska. Połączenia autobusowe realizowane są z następujących miast: Augustów, Białystok, Łódź, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Warszawa, Wrocław. Przykładowy czas przejazdu z Warszawy do Parnu to około dwudziestu godzin, przystanek znajduje się na dworcu autobusowym.

Głównymi atrakcjami są: Stare miasto z budynkami z czasów średniowiecza, piękne drewniane wille, Beach Park i promenada, Lydia Koidula, Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Galeria Miejska. Ratusz znajduje się w domu zbudowanym w 1797, Kościół Jekaterina oraz Kościół Elisabeth.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com