Logo autokarowe-bilety.com
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wyjazd przewozy

Przyjazd przejazdy

data wyjazdu

Liczba osób
tanie sprawdzić połączenie
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Polskie firmy przewozoweAdam Turs
Firma działa na rynku przewozowym od 1995 roku, oferuje przewozy na trasach Polska : Czech, Włochy, Austria i Grecja, oferuje wynajem autobusów na dowolne trasy a także organizuje wyjazdy okolicznościowe.
Adamis Tours
Biuro Podróży Adamis Tours posiada trzy nowoczesne autokary BOVA : Magiq oraz Futura, oferuje przewozy na trasach : Polska-Grecja, Polska-Macedonia, Polska-Serbia, Polska-Węgry, Polska-Słowacja.
Agat
Działa na rynku nieprzerwanie od 1992 roku, obecnie jest znaną firmą przewozową ze stu osobową załogą, oferuje przewozy na trasach : Włochy, Anglia, Niemcy, Holandii, Francji, Belgii, Austrii, Danii, Szkocji, Walii, Ukrainę i Grecji.
Almabus II
Kolejna znany przewoźnik z wieloletnią działalnością, założenie firmy to rok 1990, obecnie liczy się wśród największych firm przewozowych.
Arriva
Firma należy do niemieckiej Grupy Deutsche Bahn której początki to rok 1994, obecnie działa w stu trzydziestu krajach i jest liderem w dziedzinie usług transportowych.
Ate Transport
Firma specjalizuje się w przewozach pasażerskich.
Atp Lwow
W systemie można spotkać tą firmę oferującą przewozy na trasie Polska-Ukraina.
Autokar Polska
W swojej bogatej ofercie proponuje wyjazdy autokarowe do ponad trzynastu krajów Europy i dwustu pięćdziesięciu miast.
Bartuś
Jest jedną z najdłużej działających firm – biuro podróży Bartuś oferuje swoje usługi przewozowe już 1989 roku, długoletnie doświadczenie oraz profesjonalizm to gwarancja świadczenia najwyższej jakości usług.
Becker-Reisen
Firma której gówna siedziba znajduje się w Bremen Niemcy, w naszym kraju filia znajduje się w Poznaniu, bogata oferta obejmuje międzynarodowe połączenia autokarowe pomiędzy Polską i naszymi zachodnimi sąsiadami Niemcami.
Bermuda
Oferuje autokarowe połączenia międzynarodowe do Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Austrii, przejazd nowoczesnymi autobusami firmy Scania i Mercedes które gwarantują komfort przejazdu.
Biacomex
Znana firma oferująca przewozy międzynarodowe od roku 1991, obecnie proponuje wyjazdy do wielu miast europejskich. Posiada nowoczesne autokary Scania oraz Volvo.
Comfort Bus
Firma Comfort Bus prowadzi działalność od 1990 roku, posiada nowoczesne autobusy Mercedes-Benz.
Deutsche Touring
Jest niemiecką firmą, rok założenia to 1948, oferuje połączenia do Niemiec oraz do państw Europy wschodniej.
Ecolines
Jest jedną z największych firm przewozowych oferujących połączenia do osiemnastu krajów i ponad dwustu miast Europy.
Eskana Bus
Firma oferująca regularne przewozy międzynarodowe z Polski na Ukrainę, posiada wysokiej klasy autokary gwarantujące komfort jazdy.
Est-Lorek
Polski przewoźnik świadczący usługi związane z regularnymi przewozami autokarowymi miast na terenie Niemiec, posiada nowoczesny tabor, autokary są wyposażone w klimatyzację, toaletę, barek, oraz sprzęt audio.
Eurobus-Eurolines Polska
Jest firmą powstałą z połączenia dwóch dużych firm przewozowych Eurobus i Eurolines Polska, posiada siedemdziesiąt cztery linie, oferuje przejazd do ponad pięćset trzydziestu europejskich miast.
Eurobus-Eurotrans
Firma powstała w 2003 roku z połączenia Eurotrans i Eurobus, siedziba firmy znajduje się w Katowicach.
Eurobus-Trans Service
Spółka powstała w 2003 roku z połączenia Trans-Service oraz Eurobus, celem spółki jest sprzedaż biletów na terenie naszego kraju, oraz rozwój firmy.
Eurolines Madeltrans
Jest znaną ogólnie firmą Eurolines, oferująca przewozy do krajów Europy zachodniej, te połączenia są realizowane przez tabor Mądeltrans.
Eurores
Początki firmy to rok 1992, przez tak długi czas istnienia firmy podniesiono jakość usług, głównym celem jest zadbanie o komfort i wygodę pasażerów oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Posiadamy doświadczony personel, możemy się pochwalić bezwypadkową jazdą od 1998 roku.
Ew-El Tour
Firma oferuje regularne przewozy autokarowe do miast we Włoszech, została założona w 1993 roku.
Globtourist
Oferuje regularne połączenia międzynarodowe na trasie Polska Chorwacja, przewozy są raz realizowane raz w tygodniu : piątek do miasta Split. Autokary GlobTourist są nowoczesnymi jednostkami spełniającymi wszystkie normy bezpieczeństwa.
Globus-Madeltrans
Dwie firmy Globus i Madeltrans wspólnie świadczą usługi w zakresie przewozów międzynarodowych. Autobusy realizujące połączenia Globus posiadają tablice z logo firmy.
Heinz Reisen
Początki firmy to rok 1989, od początku działalności świadczyła usługi przewozowe na trasie Polska Niemcy.
Interbus
Powstała po rozpadzie jednej z większych firm  Orbis Transport, obsługująca prawie wszystkie trasy które ma w swojej ofercie Sindbad. Jest to możliwie dzięki podpisaniu między tymi przewoźnikami porozumienia
Intercars
Znana firma przewozowa działająca od wielu lat, oferująca przewozy autokarowe do wielu miast Europy również Europy wschodniej.
Inturtrans
Początki firmy to rok 1994, połączenia realizowane przez tego przewoźnika obejmują trasy Polska Ukraina.
Julia Tour
Należy do najstarszych firm przewozowych w naszym kraju, założona została w 1990 roku, oferuje przewozy międzynarodowe z Polski do Niemiec nowoczesnymi i doskonale wyposażonymi autokarami.
Juventur-Walbrzych
Znane biuro podróży które w swojej bogatej ofercie proponuje również wyjazdy autokarami do wielu miast europejskich.
Kobra
Oferuje regularne przewozy do miast Żytomierz, Równo, Kijów, Połtawa, Charków na Ukrainę.
Luna Trans
Firma swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku, kiedy był wzmożony ruch pasażerki, obsługuje połączenia Rzeszów – Paryż oraz Rzeszów – Monachium.
Marek Travel
Firma specjalizuje się w przewozach pasażerskich na trasie Polska-Grecja i Grecja Polska, posiadamy wykwalifikowaną załogę znający język grecki oraz nowoczesne autokary.
Mis
Kolejny firma przewozowa Miś oferuje międzynarodowe przewozy z miast w naszym kraju do Włoch, firma wciąż się rozwija oferując coraz więcej połączeń autokarowych.
Mokrzycki-Bus
Firma oferuję przewozy krajowe.
Nord
Firma przewozowa działająca od 1984 roku, realizuje połączenia z Holandią, Francją, Belgią, Niemcami i Wielką Brytanią, przewozy są dwa razy w tygodniu, w okresie wakacyjnym częstotliwość jest zwiększona.
Pks Koszalin
Firma posiada sześć autokarów w tym dwa firmy Bovy do przewozów międzynarodowych, wykwalifikowany personel znający europejskie trasy, długoletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług.
Pks Ostrowiec Sw.
Firma specjalizuje się w przewozach na trasie Poska Ukraina. Przystanki w naszym kraju : Warszawa, Lublin, przystanki na Ukrainie : Rawa-Ruska, Rohatyn, Iwano-Frankowsk, Kałusz, Dolina.
Pks Stalowa Wola
Firma zajmuje się realizowaniem połączeń krajowych i międzynarodowych, autokarami PKS Stalowa Wola można wybrać się w podróż do Francji.
Pks Warmia
Firma ma swoją siedzibę w Olsztynie, działa nieprzerwanie od 1993 roku, realizuje połączenia : Niemcy, Anglia, Austria, Francja, Belgia, Holandia, Słowacja i Włochy.
Polonia Transport
Działa na rynku od 1991 roku i świadczy usługi przewozowe osób do Niemiec, a później również do Anglii, Irlandii, Szkocji, Belgii, Holandii, Francji.
Rudnik Tumay
Przewoźnik mający swoją siedzibę w Kraśniku w województwie lubelskim. Rozpoczęli swoja działalność w roku 1989. Oferują przewozy autokarowe z Polski do Włoch, Szwajcarii i Francji. Autokary są nowoczesne i spełniają standardy europejskie. W Polsce wyruszają z wielu miast od północy, aż po południe kraju.
Sandra
Przewoźnik ten świadczy głównie usługi transportowe do Niemiec na trasie Zawada - Stuttgart oraz Radom - Alsdorf. Firma ta działa na rynku turystycznym już od dłuższego czasu i oferuje tanie bilety. Świadczy swoje usługi na wysokim standardzie. Zapewnia komfortowe autokary, świetną obsługę, miłą atmosferę.
Sindbad
Firma działa od roku 1983 roku. Świadczy obecnie usługi na regularnych trasach międzynarodowych. Wraz ze swoimi wspólnikami oferuje połączenia do 300 miast w 14 krajach całej Europy.
Sokol-Eurolines Polska
Firma powstała w 1989 roku. Świadczą usługi przewozowe na liniach międzynarodowych do Austrii, Francji, Włoch, Belgii, Holandii. Przejazdy te odbywają się komfortowymi autokarami prowadzonymi przez zawodowych kierowców. Autokary spełniają najwyższe standardy jakości i zapewniając bezpieczeństwo i komfort podróżowania pasażerom.
Soltysik Reisen
Przewoźnik świadczy usługi na rynku turystycznym już od wielu lat na terenie kraju jak i za granicą. Główne trasy to Polska - Niemcy - Polska, Polska - Anglia - Polska.
Trans-Europa
Firma transportowa utworzona w roku 1993. Oferuje przewozy autokarowe międzynarodowe do Włoch.
Wencel Tourist
Firma przewozowa Wencel Tourist ma swoja w Krakowie, początek działalności przedsiębiorstwa to rok 1992, oferuje przewozy do Czech i na Ukrainę.


Copyright © 2001-2012 Autokarowe-Bilety.com grupa portali MAX