tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowy do St. Polten

Bilet autokarowy do St. Polten

W Sankt Pölten mieszka obecnie około pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców więc jest to średniej wielkości miejscowość austriacka, przepływa przez nie rzeka Traisen. Bilet autokarowy do St. Polten a także dostępne linie linie międzynarodowe do niego można sprawdzić w platformach Voyager oraz euroTicket. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo pewność zakupu najtańszego biletu który uprawnia do przejazdu autobusem.

Cyklicznie można brać czynny udział w wielu imprezach kulturalnych, do nich zalicza się wyświetlanie filmów w Katedrze. Aelium Cetium była pierwszą osadą założona na tych terytoriach przez rzymian i miała bardzo duże znaczenie obronne. Gdy imperium rzymskie upadło wraz z nim osada wyludniła się. Po wybudowaniu klasztoru przez zakonników spowodowało to napływ nowych osadników którzy w okół niego zakładali własne gospodarstwa, a gdy przeniesiono tutaj diecezje to spowodowało dalszy napływ nowych mieszkańców. Aktualnie to ważne miasto które ma ważne funkcje w tym regionie. Dzisiaj wybudowane w tamtych czasach obiekty sakralne są atrakcjami dla zwiedzania dla przyjeżdżających tu turystów, szczególnie należy zobaczyć plac ratuszowy z samym ratuszem, w dalszej części Kościół Franciszkański, Stohr Haus secesyjny budynek.

Miasta z których planowane są wyjazdy autokarowe do St. Polten: Brzesko - woj. małopolskie, Mszana Dolna miasto w województwie małopolskim , Tychy w województwie śląskim, Gorlice, Katowice, Krosno, Myślenice, Nowy Targ, Kraków, Warszawa, Tuszyn, Bielsko-Biała, Chrzanów, Limanowa, Bochnia, Brzeziny, Jasło, Piotrków Trybunalski, Łódź, Częstochowa, Cieszyn, Rzeszów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com