tel. +48 32 253 63 03
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Google+ Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Wiednia

Bilet autokarowy do Wiednia

Przejazd autokarem do największego miasta a zarazem stolicy Austrii jest realizowany przez najlepsze firmy przewozowe w kraju. Bilet autokarowy do Wiednia a zarazem sprawdzenie połączeń i linii autokarowych jest możliwy w dwóch systemach zatem mamy pewność zakupu możliwe najtańszego biletu, dane w systemie aktualizowane są na bieżąco.

Położony nad sławetną rzeką Dunaj która na całej długości przepływa prze dziesięć krajów europejskich położony jest w północno-wschodniej części Austrii. Każdy kto był w tym niezwykłym mieście jest nim zaczarowany - ilość zabytków w historycznej części miasta to przekrój prawie wszystkich epok z wyróżnieniem XIX i XX wieku z tego względu miasto zostało wpisane na listę UNESCO. Można powiedzieć, że jest to jedna z największych atrakcji turystycznych na starym kontynencie. Oczywiście jako stolica zajmuje pierwsze miejsce w wielu kategoriach, to najbardziej zaludniony region i miasto które według spisu w 2010 roku zamieszkiwało ponad milion siedemset tysięcy mieszkańców a cały obszar metropolii to ponad dwa miliony trzysta tysięcy ludności.

W Wiedniu znajdziemy między innymi muzea, galerie sztuki, teatry, opere oraz filharmonię. Wiedeń był domem dla wielu wybitnych kompozytorów: Wolfgang Amadeusz Mozart oraz Ludwig van Beethoven to najbardziej znani ale również Józef Haydn, Antoni Salierieg, Willibald Gluck. Wiek XIX to dominacja rodziny Straussów a Walc Wiedeński jeden z najpiękniejszych a zarazem znanych utworów. Duży napływ torysów z całego świata był powodem wprowadzenia w stolicy pewnych zmian i udogodnień. Bilet weekendowy - dzięki niemu można podróżować prawie wszystkimi iniami komunikacji miejskiej przez siedemdziesiąt dwie godziny, uprawnia on również do zwiedzania największych atrakcji bez biletów wstępu lub z małymi opłatami, również na krótki pobyt we Wiedniu możliwe jest otrzymanie roweru za niewielką opłatą Planując pieszą wycieczkę nie można pominąć Stephansplatz oraz Plac Albertina i Piotra. Na wielu widokówkach znajduje się pałac Habsburgów - Cesarski Hofburg tej atrakcji nie można pominąć. Volksgarten przepięlny ogród w którym znajdziemy pomnik cesarzowej Elżbiety. I jeszcze wiele innych atrakcji ma do zaoferowania Wiedeń - planując zatem wyjazd do Wiednia zapraszamy do naszych dwóch systemów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com