tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe do Austrii

Austria tanie bilety autokarowe

Szukasz tanie bilety autokarowe do Austrii, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na trasie Austria -> Polska oraz Polska -> Austria. Połączenia autokarowe obsługują najważniejsze miasta, ich lista znajduje się poniżej. Jeśli pierwszy raz zakupujesz bilet autokarowy - musisz zwrócić uwag na kilka istotnych rzeczy, po pierwsze proszę przeczytać warunki przewozu, oraz to bardzo ważne podczas wypełniania formularzy proszę uważnie i prawidłowo wypełniać oraz zaznaczać dostępne opcje, gdyż każda zmiana na bilecie wiąże się niestety z pewnymi kosztami. Gdyby podczas całego procesu mieli Państwo jakieś pytania lub kłopoty nasi pracownicy są do dyspozycji, można także wysłać zapytanie odnośnie konkretnego przewozy i w tej sytuacji skontaktujemy się aby odpowiedzieć i pomóc w zakupie.

Austria jest miejscem narodzin jednego z najwybitniejszych kompozytorów Straussa, dla wszystkich kojarzy się z bogactwem sztuki i kultury, a takie miasta jak Wiedeń, Graz, Salzburg, Innsbruck to cudowne atrakcje turystyczne. Wspaniałe pałace, zamki oraz średniowieczne twierdze to tylko początek.

Trasy Austria połączęnia do miast

Bregenz - bilety autokarowy do Bregenz lub jak komu wygodnie Bregencji można zarezerwować w dostępnym systemie, miasto szczególnie znane z niesamowitego przedstawienia teatralnego, które przyciąga corocznie tysiące turystów z całego świata. To mała miejscowość zamieszkana przez około trzydzieści tysięcy mieszkańców położone niedaleko góry Pfander w okolicach Jeziora Bodeńskiego dzięki temu miasto ma niesamowite widoki i klimat.

Graz - Sprawdź aktualne ceny promocyjne oraz siatkę połączeń autobusowych do Graz. Nazwa miasta nawiązuje do słowa oznaczające, pałac lub zamek. Początki miasta sięgają IX wieku gdy było jeszcze warownią. W połowie dziesiątego wieku na tych terenach wzniesiono gród a następnie zamek i na jego obrzeżach rozwijało się miasto.

Innsbruck - w tym mieście dwa razy były organizowane zimowe igrzyska olimpijskie oraz Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym a nawet odbywały się tu mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej do tego można dodać że odbywały się tu również zawody czterech skoczni.

Klagenfurt - choć zamieszkuje je tylko dziewięćdziesiąt tysięcy mieszkańców jest to jedno w z większych miast w Austrii. Zapraszamy do systemu gdzie można sprawdzić cenę, zobaczyć dostępne linie i zakupić bilet autokarowy.

Linz - Planujesz wyjazd autobusem do Linz - sprawdź ile zapłacisz za bilet, porównaj ceny i kup najtaniej, dostępne również promocje i zniżki.

Salzburg - sprawdź najlepsze połączenia autokarowe do Salzburga z miast w Polsce. Miasto leży nieopodal granicy niemieckiej i jest ważnym ośrodkiem turystycznym w Austrii i raj dla narciarzy z całego świata. Posiada wiele zabytków dzięki temu jest wpisane w UNESCO.

St. Polten - międzynarodowe połączenia autobusowe do Sankt Pölten położonego we wschodniej cześć kraju, miasta które jest jedną z ciekawszych atrakcji ze względu na zachowane budowle kościelne.

Villach - Wyjazdy z 217 miast w Polsce we wtorki, środy i soboty. Cena za przejazd już od 236 zł.

Wiedeń - wyjazd do największego miasta w Austrii to niesamowite przeżycie, ilość atrakcji turystycznych jakie oferuje Wiedeń zadowoli każdego. Aby zakupić bilet autokarowy do Wiednia przejdź do znajdujących się na stronie wyszukiwarki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com