tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Barcelony

Bilet autokarowy do Barcelony

Stolica prowincji i wspólnoty autonomicznej Katalonia. Z populacji 1,615,448 mieszkańców w jest drugim co do wielkości miastem w Hiszpanii po Madrycie, oraz jedenaste w Unii Europejskiej. Bilet autokarowy do Barcelony to koszt około pięćset złotych.

Aglomeracja Barcelony ma 5,029,181 mieszkańców co jest szóstym najbardziej zaludnionym regionem w Europie. Leży nad brzegiem Morza Śródziemnego, około 120 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy francuskiej. Obecnie jest znana z kultury, finansów, biznesu i turystyki. Posiada jeden z największych portów na Morzu Śródziemnym, a także jest ważnym połączeniem tranzytowym pomiędzy Hiszpanią a Francją, ze względu na połączenia komunikacyjne i szybkich pociągów. Lotnisko w Barcelonie obsługuje ponad 34 mln pasażerów. Barcelona ma bardzo zróżnicowaną gospodarkę oraz znaczną część przemysłu, zwłaszcza w przemyśle motoryzacyjnym, farmaceutycznym, chemicznym oraz produktów spożywczych.

Główną bramą dla międzynarodowych turystów jest El Prat International Airport, położony dziesięć mil na południowy-zachód od miasta. Na lotnisku El Prat działają największe światowe liniie lotnicze z bezpośrednimi lotami do wszystkich głównych miast europejskich, a także liczne połączenia do miast na pięciu kontynentach. Innym ważnym dla transportu jest port, jeden z najważniejszych w Europie w rejonie Morza Śródziemnego obsługujący transport ludzi i towarów, a dzięki jego bliskości do centrum miasta stało się ważnym portem wycieczkowy. Miasto ma też trzy przystanie, Port Vell, Olympic Marina i Port de Sant Adria.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com