tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Budapesztu

Bilet autokarowy do Budapesztu

Jedno z najpiękniejszych miast na starym kontynencie, stolica i największe miasto na Węgrzech. Położone nad rzeką Dunaj, jest często odwiedzane także przez naszych rodaków. Bilet autokarowy do Budapesztu mogą Państwo kupić w obu systemach, więc można porównać cenę i kupić go po najniższej cenie. Proszę pamiętać podczas przeglądania połączeń autokarowych w wyszukiwarkach, jeśli przejdą Państwo do procesu zakupu, prawidłowo wypełnić odpowiednie strony i w końcowym etapie sprawdzić jeszcze raz poprawność danych.

Miasta z których kursują autokary do Budapesztu : Augustów, Białystok, Częstochowa, Jabłonka, Katowice, Kraków, Łódź, Ostrów Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Suwałki, Warszawa.

Rzeka Dunaj dzieli stolicę na dwa regiony prawobrzeżny "Buda" i lewobrzeżny "Peszt". Początki miasta sięgają ery kamienia łupanego, w tym okresie powstały pierwsze na tych terenach osady. W mieście znajdziemy także polskie akcenty - Pomnik obrońców Przemyśla w kształcie lwa przypomina o walce węgierskich żołnierzy o te miasto, jest także Pomnik Bema, zwolennika Węgier. Na pomniku widnieje napis: "Odbiorę most lub zginę! Naprzód Węgrzy! Skoro nie ma mostu - Nie ma Ojczyzny!". Budapeszt to drugie miasto w Europie gdzie pojawiło się metro, bo już w 1896 roku, słynne są również smakołyki cukierni Gerbeaud, pod miastem znajduje się system jaskiń a także jezioro.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com