tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe do Czech

Bilety autokarowe do Czech

Przejazdy autokarowe do Czech - to dla naszych firm przewozowych istotny kierunek. Wielu naszych rodaków nie tylko w celach turystycznych wyjeżdża do Czech, często także na zakupy, szczególnie jest to ciekawa propozycja dla mieszkańców południowej granicy.

Na liście przestawionej poniżej znajdują się dostępne w systemie miasta do których można nabyć bilet autokarowy. Trzeba jednak pamiętać że do niektórych miejscowości wyjazdy są możliwe tylko w sezonie i połączenia mogą być niedostępne. Zakup biletu można dokonać przez internet, a także w naszych placówkach na Śląsku - choć zakup on-line jest na pewno rozwiązaniem bardziej wygodnym.

Trasy Czechy połączęnia do miast

Bogumin -

Brno - jest drugim ważnym miastem u naszych południowych sąsiadów i choć nie jest tak znane jak stolica to jednak ma do zaoferowania równie ciekawe atrakcje. Dla wszystkich wyjeżdżających do Brna zapraszamy do systemów. Sprawdź cenę i kup najtaniej.

Frydek-Mistek - miasto uzdrowiskowe ciekawa atrakcja na wycieczkę jednodniową, planując wyprawę do Frydek Mistek sprawdź ile kosztują połączenia międzynarodowe do tego miasteczka.

Hradec Kralove - ma bardzo dobrze zorganizowany transport autobusowy także z Polską, skorzystaj z usług naszych firm przewozowych. Zapraszamy do naszych platform gdzie można w szybki sposób nabyć bilet na konkretne połączenie.

Liberec -

Marianske Lazne - choć nie tak dawno dopiero stało się uzdrowiskiem, aktualnie przewozy do tego miasta cieszą się dużym zainteresowaniem.

Mlada Boleslav -

Ołomuniec - jedno z większych miast w Republice Czeskiej, ciekawa propozycja podczas podróżowania po tym kraju.

Ostrawa - miasto położone blisko granicy z Polską, dlatego jest często odwiedzane przez mieszkańców z województwa śląskiego. Z tego miasta również do miast położonych niedaleko przyjeżdżają Czesi na zakupy.

Pardubice - Wybierasz się w najbliższym czasie do Pardubic?.Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz aktualne ceny biletów w to miejsce.

Pilzno - Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz aktualne połączenia autobusowe do Pilzna.

Praga - zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem turystów, ze względu na swoją bogata historie oraz zabytki, muzea, parki oraz inne atrakcje przygotowane dla przyjezdnych. Planujecie Państwo autobusem w najbliższym czasie wyjazd do stolicy Czech - zapraszamy do naszych systemów i kup tani bilet autobusowy do Pragi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com