tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe do Holandii

Bilety autokarowe do Holandii

Przewozy międzynarodowe do Holandii dla przewoźników krajowych to ważny kierunek. Dlatego duży nacisk firmy przewozowe kładą na to aby podróżujący do tego kraju mogli dostać się do większości większych miast. Bilety autokarowe do Holandii można nabyć w dostępnym na stronie systemie a lista miast wyszczególniona jest poniżej a także znajduje się w wyszukiwarkach tak Voyager jak i euroTickier choć te dwie platformy różnią się cenami oraz dostępnymi liniami autobusowymi.

Trasy Holandia połączęnia do miast

Amsterdam - wyjątkowe miasto nie tylko dla Holendrów, światowa metropolia którą co rocznie odwiedza miliony turystów z całego świata. Także i dla naszych rodaków miasto ma liczne skojarzenia. Dla jednych niezapomnianą wycieczkę a dla innych miejsce gdzie pracowali lub nadal pracują. Dla tych co planują w niedalekiej przyszłości wybrać się do Amsterdamu zapraszamy do zapoznania się z możliwościami kupna biletu autokarowego do Amsterdamu przez internet.

Apeldoorn - miasto położone jest w centralnej części Holandii, średniej wielkości zamieszkiwana przez 150 tys mieszkańców, znane przede wszystkim ze swojej nowoczesnej architektury i nowoczesnego budownictwa przeplatanego z uroczymi domkami w centrum. Dla wielu jednak rodaków miasto kojarzy się z pobytem na czas pracy, od kiedy Holandia otworzyła swoje granice, wielu tam szukało pracy i lokum. Dla turystów jest także przygotowanych wiele atrakcji - zresztą jak każde miasto także Apeldoorn ma swój niepowtarzalny charakter.

Arnhem - położone niedaleko granicy z Niemcami, także miasto średniej wielkości i jest częścią olbrzymiej aglomeracji : Arnhem-Nijmegen skupiającą ponad siedemset tysięcy obywateli. Jako że miasto znajduje się nad Renem ma status portu rzecznego - a trzeba przyznać kto bywał już w Holandii że transport rzeczny jest bardzo istotny i doskonale zorganizowany. Przejazd międzynarodowe oferują między innymi: Ecolines, Interbus, Nord, Sindbad.

Breda - położona niedaleko Belgijskiej granicy Breda to chyba najbardziej polskie miasto jeśli można tak je określić. W okolicy i w samym mieście mieszka i pracuje wielu obcokrajowców a Polacy stanowią największą grupę. Z własnego doświadczenia piszę o tym gdyż w tym regionie swego czasu mieszkałem i pracowałem i muszę przyznać, że Breda dla zwykłego zjadacza chleba ma wiele do zaoferowania. Dlatego też do tego miasta w naszym systemie można znaleźć wiele połączeń autokarowych.

Eindhoven - jedno z ważniejszych miast przemysłowych, to tutaj swoje fabryki mają : Philips, Daf. Położone nad rzeką Dommel - co nie jest zaskakujące gdyż wszystkie większe miejscowość mają dostęp do transportu rzecznego i ich powstawanie było uwarunkowane tym faktem, położone zaraz przy granicy z Belgią. Zapraszamy do Proszę skorzystania z wyszukiwarki biletów autokarowych i znaleźć najlepsze dla siebie połączenie autokarowe do Eindhoven.

Enschede -

Groningen - znajdź tanie połączenia autokarowe z darmową wyszukiwarką Voyager do Groningen. Porównaj najlepsze oferty polskich przewoźników autokarowych na regularne linie do Holandii. To proste i szybkie narzędzie do zakupu biletów autokarowych do wielu miast w Holandii i w Europie.

Haga - Przeważnie kojarzy się z siedzibą Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. To właśnie tutaj zostali skazani najwięksi zbrodniarze drugiej wojny światowej, a po zakończeniu działań wojennych na Bałkanach tutaj także wiele spraw o łamanie praw człowieka było tutaj prowadzonych. Haga to także siedziba wielu innych instytutów oraz dworu królewskiego a także parlamentu kraju. Położona jest nad Morzem Północnym.

Hengelo - chociaż z badania archeologów wynika, że tereny te zamieszkane były już tysiące lat wcześniej, to jednak samo miasto powstało stosunkowo niedawno bo w 1802 roku, wykopaliska wskazują na kilka domostw. Na początku XX wieku szybki rozwój miasta spowodował nadanie praw miejskich Hegenlo. Dzisiaj to ważne centrum gospodarcze Holandii.

Nijmegen -

Ommen - mała miejscowość położone w północno-wschodniej części kraju niedaleko granicy z Niemcami.

Rotterdam - jest częścią Ranstadu jednego z największych na starym kontynencie obszarów metropolitalnych, posiada największy port w Europie, położony jest w tak zwanym labiryncie sztucznych rzek i szlaków wodnych - tworzy swojego rodzaju podwójne ujście dwóch rzek Renu i Mozy.

Tilburg - początki powstania tego miasta ogólnie są mało znane, pierwsze wzmianki pojawiały się w 709 roku. Tilburg stał się miastem już w 1809 roku. Podczas szybkiego rozwoju przemysłu w XIX wieku był głównym centrum przemysłu dziewiarskiego. Dzisiaj znane jest jako miasto akademickie.

Utrecht - znajduje się w centralnej części kraju, w okolicach kanału Amsterdam-Ren. Znane z olbrzymiego centrum handlowego, oraz uroczy rynek który jest zarazem dużą atrakcją turystyczną miasta. Jedną z ciekawych atrakcji jest rejs statkiem lub objazd najciekawszych miejsc na rowerze, który jak wiadomo jest bardzo popularnym środkiem transportu.

Veenendaal -

Venlo - liczy około 100.000. Jest położony w zielonej okolicy, w północnej cześć regionu Limburg, przy granicy z Niemcami. Jest ośrodkiem przemysłu oraz techniki i rozwoju.

Venray -

Voorhout -

Zaandam -

Zwolle - położone na północnym-wschodzie kraju te liczące ponad sto tysięcy miasto jest ważnym centrum administracyjnym i kulturowym jeden z prowincji o nazwie Overijssel. Jak już zauważyliście wszystkie duże miasta w Holandii znajdują się na jakąś rzeką, Ijssel to rzeka Zwolle.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com