tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Tanie bilety autokarowe do Mołdawii

Tanie bilety autokarowe do Mołdawii

Na naszej stronie oferujemy tanie bilety autokarowe do obecnie dwóch miast w Mołdawii. W dostępnej w górnej części portalu wyszukiwarce mają Państwo możliwość sprawdzenia aktualnych ceny wszystkich dostępnych połączeń autokarowych do Bielec i Kiszniowa. W kilka minut możesz kupić bilet autokarowy do tych dwóch miast z wyjazdem z Polski oraz bilet powrotny do miast w Polsce.

Położone w południowo-wschodniej części europy jest krajem którego początki powstania to rok 1991 kiedy to miało miejsce rozpadniecie się wschodniego mocarstwa ZSSR na mniejsze kraje. Na terenie Mołdawii mieszkają również nasi rodacy i to przeważnie wyjazdy do rodziny lub znajomych. Również wycieczki autokarowe cieszą się dość dużą popularnością do dużych miast gdzie można poznać historię i kulturę tego kraju.

Jednym z kierunków do którego można znaleźć w naszej wyszukiwarce są przewozy autobusowe do stolicy kraju Kiszyniowa, która po odłączeniu się od socjalistycznego organizmu stara się spełniać europejskim standardom i wciąż się rozwija i rozbudowuje.

Trasy Mołdawia połączęnia do miast

Bielce - Przewozy do drugiego pod względem wielkości miasta w Mołdawii, wyjazdy z największych miast w Polsce.

Kiszyniów - oferujemy sprzedaż biletów autokarowych z wyjazdem z pięciu miejscowości z naszego kraju (Warszawy, Rzeszowa, Krakowa, Przemyśla, Jarosława), cena od 211 złotych i jest zależna od miasta z którego planują Państwo swoją podróż.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com