tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilet autokarowy do Salzburga

Salzburga przewozy autokarowe

Linie autokarowe do tego ładnego miasta które przyciąga turystów budowlami z czasów rzymskich można sprawdzić na naszej stronie. Bilet autokarowy do Salzburga można nabyć w naszych placówkach na Śląsku a także wygodniej przez internet wykorzystując dwa i na razie jedyne na rynku systemy dostępne również u nas.

Miasto leży na dawnych terenach rzymskiej osady, budowle z tamtego okresu były wciąż odnawiane i w dzisiejszych czasach są ciekawą atrakcją dla przyjeżdżających turystów. Z tego powodu niektórzy twierdzą iż Salzburg jest ładniejszym miastem od Wiednia. W okresie zimowym jest często odwiedzane przez naszych rodaków. Fortecy Hohensalzburg usytuowana na szczycie Mönchsberg jest jedną z głównych atrakcji, od X do XVI wieku była to siedziba rządzących arcybiskupów, dopiero Napoleon Bonaparte odebrał im władzę. Powstające klasztory dzieliły w późniejszym okresie terytorium na dzielnice gdyż koło nich osiedlali się kupcy, rzemieślnictw i rolnicy. W roku tysiąc osiemset piętnastym stało się własnością Austrii. Raj dla narciarzy - tak można powiedzieć co roku z naszego kraju sprawdza swoje umiejętności ponad trzydzieści pięć tysięcy narciarzy. Tutaj urodził się jeden z największych kompozytorów Wolfgang Amadeusz Mozart, na organizowanych imprezach można usłyszeć największe dzieła tego kompozytora np. podczas Tygodnia Mozartowskiego. Podobnie jak we Wiedniu tutaj też mamy możliwość wykupienia karnetu który upoważni do zwiedzania wielu atrakcji po niższej cenie. A dla tych co nie mają ochoty zwiedzać, Salzbursk proponuje spacery, niezapomniane widoki, kościoły, na dziedzińce i ogrody.

Linie autokarowe Polska - Austria Salzburg przystanki w Polsce: Brzeziny, Brzesko, Bochnia, Chyżne, Częstochowa, Bielsko-Biała, Cieszyn, Gorlice, Grybów, Chrzanów, Katowice, Jabłonka, Łódź, Krosno, Jasło, Tychy, Nowy Targ, Mszana Dolna, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Myślenice, Piotrków Trybunalski, Mszana Dolna, Tuszyn, Limanowa, Zabornia oraz w Austrii: St. Polten, Linz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com