tel. +48 77 555 41 80
poniedziałek-piątek. 9:00 - 21:00 sobota 10:00-18:00
Facebook
Wyszukiwarka Biletów Autokarowych

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

Wpisz 3 litery początkowe miasta
i wybierz z listy

data wyjazdu

Liczba osób
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
Podróż w jedną stronę
Podróż w dwie strony
Open (bilet otwarty)

Bilety autokarowe na Węgry

Węgry tanie bilety autokarowe

Państwo znajdujące się w Europie środkowej, od roku również członek Unii Europejskiej. Bilety autokarowe do Węgier można nabyć w wyszukiwarce on-line umieszczonej na stronie, za jej pomocą można także kupić bilet do większości miast na starym kontynencie.

Zamów bilet, sprawdź aktualne ceny na linie autokarowe oferowane przez polskich przewoźników, dostępności miejsc w autokarze, sprawdzenia i wydrukowania jeśli jest taka potrzeba rozkładu jazdy. Węgry to niezwykły kraj, między naszymi krajami zawsze byłą niezwykła więź, którego powstania nikt nie może wytłumaczyć, jednak tą przyjaźń powinno się w dalszym ciągu pielęgnować. Polacy bardzo często jako miejsce wypoczynku wybierają Węgry, głównymi powodami tego właśnie wyboru są bez wątpienia doskonałe warunki klimatyczne od wiosny do jesieni zagwarantowane słońce, relatywnie niskie ceny wypoczynku, a także niedaleka odległość do Polski.

Trasy Węgry połączęnia do miast

Budapeszt - mało kto wie, że Budapeszcie mieszka prawie 1,7 miliona obywateli i uważane jest przez wielu fachowców nie tylko z branży turystycznej za jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Choć podczas działań drugiej wojny światowej miasto uległo olbrzymiemu zniszczeniu bo ponad 70% obiektów byłą w większym stopniu uszkodzona. Perła Dunaju została jednak pieczołowicie odbudowana i dzisiaj zachwyca wspaniałymi budowlami, majestatycznymi mostami i doskonale rozplanowanymi alejami. Szczególnie piękny widok na miasto rozciąga się z Zamkowego Wzgórza.

Retsag -

Szeged - podróż autokarowe do jednego największych miast na Węgrzech, można zacząć od zakupienia w naszym systemie biletu. Sprawdź ile kosztuje przejazd do Szeged a w języku polskim Segedyn. Miasto znajduje się w południowych rejonach kraju nad rzeką Cisą i ma ponad sto siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców. Szeged to "Miasto Słońca" gdyż wiele dni w ciągu roku jest słonecznych. Stolica południowej części Wielkiej Niziny jest także centrum ekonomicznym, oświatowym i kulturalnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
UBEZPIECZENIA
ZNIŻKI
FORMY PŁATNOŚCI
Copyright © 2012-2017 www.Autokarowe-Bilety.com